Nasza kadra

Agnieszka Ożdżyńska- Nalewaj
Dyrektor

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna w specjalności logopedycznej.  Poprzez studia podyplomowe zdobyła także uprawnienia  w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej.  Dodatkowo ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim studia na kierunku „Polityka i Zarządzanie Oświatą”. Od roku 2005 zdobywała doświadczenie zawodowe w przedszkolach, szkołach,  poradniach, w tym również w placówkach realizujących zagraniczny program nauczania. Interesuje się psychologią małego dziecka. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Poza życiem zawodowym jest również dumną mamą Filipka

Dominika Bąk
Nauczyciel

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły w Płocku, ukończyła studia na kierunku Pedagogika w specjalności „Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym”. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez kursy i szkolenia, tj. „Metoda projektów”, „Zaburzenia integracji sensorycznej i ich wpływ na funkcjonowanie dziecka w przedszkolu” „Pozytywna komunikacja z dziećmi”. W Przedszkolu ACOTO pracuje metodą projektów badawczych w oparciu o program edukacji przedszkolnej TABLIT. Dodatkowo posiada także potwierdzone umiejętności  z języka angielskiego na poziomie B2.

Ewa Harunek
Nauczyciel

Posiada wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki o specjalności: Wychowanie przedszkolne. Jest nauczycielem z wieloletnim stażem i duszą artystyczną. Lubi grać na pianinie, tańczyć oraz śpiewać. Pani Ewa posiada również uprawnienia do nauczania języka angielskiego.Interesuje się także kulturą wschodu. Na poziomie komunikatywnym posługuje się językiem rosyjskim. W pracy z dziećmi stosuje metody aktywizujące. Uczy poprzez zabawę, z wykorzystaniem polisensorycznych materiałów edukacyjnych. Zajęcia prowadzone przez Panią Ewę są pełne dźwięków, uśmiechu i dobrej zabawy.

Madeline Page
Nauczyciel

Pani Madeline Page ukończyła studia magisterskie z Psychologii w Akademii Ekonomiczno-humanistycznej w Warszawie. Urodziła się w Sydney w Australii i posiada podwójne obywatelstwo, komunikuje się w języku angielskim na poziomie Native Speaker. Pani Page pracuje w naszym przedszkolu jako nauczyciel języka angielskiego otaczają dzieci językiem angielskim zarówno podczas zajęć jak i w trakcie codziennych czynności. W podejściu do nauczania dzieci języka angielskiego wykorzystuje swoje zdolności aktorskie, które zdobywała przez wiele lat podczas warsztatów aktorskich. Dodatkowo pani Madeline posiada certyfikat z Treningu Umiejętności Społecznych. Swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu psychologii, pani Madeline wykorzystuje, aby otaczać dzieci ciepłem i wsparciem w codziennych sytuacjach. Kocha sport, aktorstwo i muzykę, jest wulkanem energii i kreatywności co odzwierciedla się w metodach prowadzonych zajęć z języka angielskiego.

Karolina Bartoszewska
Pomoc nauczyciela

Studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na specjalności Terapia pedagogiczna z wczesnym wspomaganiem rozwoju. Ukończyła dwie szkoły artystyczne: Liceum Plastyczne z tytułem zawodowym plastyka, ze specjalnością wzornictwa i specjalizacją projektowania zabawek oraz Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie gitary klasycznej. Poza pracą i studiami jest wychowawcą grupy młodzieżowej w Stowarzyszeniu Przymierze Rodzin, ukształtowanej na wzór harcerstwa. Do jej zainteresowań należą między innymi kolarstwo i terrarystyka. Interesuje się polskim i zagranicznym designem dla dzieci. Od zawsze jej największą pasją jest tworzenie zabawek – zarówno drewnianych, jak i miękkich

Sandra Szczepanik
Pomoc nauczyciela

Pani Sandra w Przedszkolu ACOTO pracuje jako pomoc nauczyciela. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie nauczyła się gry na wiolonczeli. Obecnie doskonali również swoje umiejętności w zakresie gry na ukulele. W naszym przedszkolu wykorzystuje także swoje poparte certyfikatem FCE, zdolności z języka angielskiego. Pani Sandra otacza nasze Dzieci językiem angielskim w codziennych sytuacjach i czynnościach. Dodatkowo potrafi komunikować się po francusku, a także uczy się języka włoskiego. Ukończyła studia licencjackie w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku kosmetologia. Pani Sandra swoją przyszłość zawodową wiąże z edukacją, dlatego też pragnie podnieść swoje kwalifikację poprzez studia pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej. Prywatnie, pani Sandra pasjonuje się gotowaniem potraw wegetariańskich, muzyką oraz językami obcymi.

Grażyna Sośnierz
Pomoc techniczna

Pani Grażynka pracuje w ACOTO jako pomoc techniczna. Dba o czyste i higieniczne warunki w naszym przedszkolu. Na co dzień darzy nas uśmiechem i swoją dobrą energią a także wsparciem w różnych, codziennych sytuacjach.

Olga Gruszczyńska Nauczyciel tańca

Pani Olga w Przedszkolu ACOTO prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci.

Mając 12 lat rozpoczęła naukę tańca, a tym samym jedną z największych przygód swojego życia. Dzięki ciężkiej pracy oraz stuprocentowemu zaangażowaniu dołączyła do zespołu Luz 1, z którym zdobywała liczne tytuły mistrzowskie na turniejach w tańcu sportowym w kraju i poza jego granicami. Pani Olga tańczyła także w formacji tańca nowoczesnego V2 Agustina Egurroli. Brała więc czynny udział we wszystkich formach działalności zespołu, włączając w to wielokrotne występy i pokazy na arenie międzynarodowej. Pasję i talent Pani Olgi doceniono niejednokrotnie, czego potwierdzeniem jest wielokrotny udział w produkcjach telewizyjnych, takich jak Sopot Hit Festiwal czy Wyginam śmiało język i ciało – TVN Lingua. Posiada dyplom instruktora tańca.

Na co dzień Pani Olga jest bardzo energiczną, pełną życia i kontaktową instruktorką Egurrola Dance Studio oraz trenerką zespołu Disco One. Sposób przekazywania umiejętności tanecznych jest oryginalny, dzięki czemu prowadzone zajęcia nigdy nie są nudne, a dzieci zawsze wychodzą z nich zadowolone.

niepubliczne
przedszkole